0
 5320

کاربران گرامی؛

اگر تا به حال کد بورسی نداشته اید و یا مراحل ثبت نام در سامانه سجام را انجام نداده اید، در هر کجای ایران و در هر مکانی که هستید، بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری و یا دفاتر پیشخوان دولت، می توانید گام به گام از طریق راهنمای زیر، به آسانی کلیه مراحل ثبت نام در سامانه سجام را تکمیل و در صورت نداشتن کد بورسی، آن را دریافت کنید. سپس با مراجعه به «سامانه جدید ثبت نام غیرحضوری» (ویژه مشتریان جدید)، در کوتاه ترین زمان به صورت رایگان، عضو کارگزاری سرمایه و دانش شوید. پس از عضویت، می توانید از کلیه خدمات و امور مشتریان کارگزاری به صورت غیرحضوری در «سامانه گئو-خدمات غیرحضوری کارگزاری سرمایه و دانش»، برخوردار شوید. 

ثبت نام در سامانه سجام دو مرحله دارد:

 مرحله ۱:    ابتدا با کلیک بر روی لینک «ثبت اطلاعات سجام»، اطلاعات خود را در سامانه سجام ثبت کنید. بعد از ثبت اطلاعات کد پیگیری ۱۰ رقمی به شماره تلفن همراه شما ارسال می شود.

مرحله ۲:   پس از دریافت کد پیگیری ۱۰ رقمی، با کلیک بر روی لینک «احراز هویت الکترونیکی سجام» و با وارد کردن کد پیگیری ۱۰ رقمی سجام و دیگر اطلاعات، مراحل ثبت نام در سامانه را تکمیل و درصورت نداشتن کد بورسی، آن را دریافت کنید. 

*  یادآوری:

  • برای تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه سجام، طی هر دو مرحله بالا الزامی است.

  • سجامی شدن تنها مختص افرادی که می خواهند  کد بورسی دریافت کنند نیست. شما برای انجام کلیه امور غیر حضوری در بازار سرمایه نیز نیازمند طی مراحل ثبت نام در سامانه سجام هستید.

  • توجه داشته باشید " احراز هویت الکترونیکی سجام فقط برای اشخاص بالای ۱۸ سال ممکن است ". چنانچه سن مشتری زیر سن قانونی باشد، ولیِ شخص باید پس از ثبت اطلاعات سجام (مرحله ۱) با در دست داشتن مدارک هویتی خود و فرزند به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و احراز هویت سجامی فرزند خود را انجام داده و مراحل سجامی شدن را تکمیل نماید.درصورت نداشتن کدبورسی، پس از تکمیل فرایند سجام، کد معاملاتی فرزند شما از طریق پیامک ارسال می شود.  

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha