خرید فیدلیتی از بورس کالا

خرید فیدلیتی از بورس کالا
  0
 745

چگونگی خرید فیدلیتی در بورس کالا

قیمت فیدلیتی در بورس کالا « 25 بهمن »

امروز 250 دستگاه فیدلیتی پنج نفره مشکی در بازار بورس کالا عرضه شده است. برای این خودرو 720 تقاضا در بورس کالا وجود داشت که با 79/47 درصد رقابت شد.فیدلیتی مشکی با مبلغ پایه 759 میلیون تومان عرضه شده بود که در پایان با قیمت میانگین 1,362,200,000 تومان معامله شد.

همچنین امروز 250 فیدلیتی سفید هم با قیمت پایه 759 میلیون تومان در بورس کالا عرضه شد. برای این خودرو 831 تقاضا در بورس کالا وجود داشت که قیمت میانگین معامله  1,357,864,000 تومان بوده است. 

 نحوه خرید فیدلیتی از بورس کالا « 18 بهمن ماه»

 500 دستگاه فیدلیتی پنج نفره و 500 دستگاه فیدلیتی 7 نفره در بورس کالا عرضه می شود. بعد از کش و قوس های پیش آمده در رابطه با عرضه خودرو در بورس کالا در روز سه شنبه 18 بهمن ماه عرضه های جدید خودرو در بورس کالا اعلام شد.

 خودروی فیدلیتی جزو شاسی بلندهای چینی محبوب بازار خودرو می باشد. مشخصات فنی آن شامل 6 دنده اتوماتیک، موتور 1.5 لیتری، دارای پیشرانه 4 سیلندر با گشتاور 230 نیوتن متر و شتاب 11.9 ثانیه می باشد. شاید برای طرفداران و خریداران این خودرو جالب باشد که موتور فیدلیتی از نسل موتور های چری اریزو 5  و تیگو 7 پرو می باشد. از سایر مشخصات این خودرو می توان به داشتن کروز کنترل، کنترل ایستایی در سربالایی، رادار نقطه کور، رادار تغییر لاین، ترمز پارک برقی، ترمز ضد قفل و ترمز کمکی اشاره کرد.


خرید خودرو از بورس کالا  


 شرایط خرید فیدلیتی از بورس کالا

  • تنها اشخاص حقیقی قادر به ثبت سفارش فیدلیتی در بورس کالا هستند و اشخاص حقوقی مجاز به ثبت سفارش این خودرو در بورس کالا نیستند.
  • هر کد ملی درخواست ثبت سفارش برای یک خودرو(کد عرضه) را خواهد داشت.
  • امکان ثبت سفارش برای افرادی که از شروع سال ۱۳۹۸ اقدام به خرید خودرو از هر یک از شرکت‌های خودروسازی کرده‌اند، وجود ندارد.
  • برای هر کد ملی شرایط سنی 18 سال تمام تعیین شده است.

آموزش رایگان خرید خودرو از بورس کالا (ثبت نام کنید)


اطلاعیه عرضه فیدلیتی در بورس کالا

قیمت فیدلیتی در بورس کالا

 اگر در رابطه با نحوه خرید خودرو از بورس کالا سوالی دارید، می توانید به صفحه از طریق لینک زیر مرحله به مرحله مراجعه کنید، پاسخ تمامی سوالاتتان را خواهید یافت.


صفر تا صد خرید خودرو از بورس کالا  


اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha